Неврологічне відділення молодшого віку

Телефон: (056) 785-53-38, (056) 744-61-50, 744-61-80

Завідувач відділення Македонська Ірина Василівна, лікар-невролог дитячий вищої категорії, міський позаштатний фахівець з дитячої неврології, стаж роботи 30 років.

Лікарі відділення:

– Бабаніна Наталія Юріївна, лікар-невролог дитячий вищої категорії, кандидат медичних наук, стаж роботи 26 років;

– Мішина Тетяна Василівна, лікар-невролог дитячий вищої категорії, стаж роботи 33 роки;

– Можаровська Надія Сергіївна, лікар-невролог дитячий, стаж роботи 9 роки.

Відділення надає допомогу дітям з неврологічною патологією та психічними розладами у віці від 1 місяця до 3 років. У відділенні отримують допомогу діти з наслідками пре- та перинатальної патології у вигляді різноманітних синдромів, гострими енцефалітами та менінгітами, церебральними паралічами, наслідками запальних та травматичних уражень ЦНС, епілепсії різної етіології та епілелептиформними синдромами.

У відділенні діти отримують комплексне неврологічне обстеження: ЕЕГ, ЕЕГ-відеомоніторинг, РЕГ, Ехо-КГ, ЕКГ, УЗД, нейросонографія; імунологічні, біохімічні, загально клінічні обстеження.

Комплекс лікувальних заходів включає медикаментозну терапію, рефлексотерапію, лікувальний масаж, лікувальну фізкультуру, фізіотерапію, озокерито-терапію. У разі необхідності до обстеження дітей залучаються лікарі – «вузькі» фахівці – ЛОР, окуліст, ортопед, гастроентеролог, кардіолог, ендокринолог, інфекціоніст, педіатр.